BOZOK ÜNİVERSİTESİ

Uluslararası Öğrenci Destek Ofisi

  

2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Yurt Dışından Kabul Edilen Yabancı
Uyruklı Öğrenci Yerleştirme Sonuçları Yedek Yerleşenler)
SIRA NO   ADI SOYADI UYRUĞU BÖLÜMÜ

                                                     AKDAĞMADENİ MESLEK YÜKSEKOKULU

 

1 AHMED ABDIRAHMAN AHMED SOMALİ Bankacılık ve Sigortacılık
1 Ahmed Ebid MISIR Bilgisayar Programcılığı
1 MOHAMED ABDULLE SOMALİ Elektrik

                                                          EĞİTİM FAKÜLTESİ

 

1 ABDIRAHMAN DAVUD JIMALE SOMALİ Fen Bilgisi Öğretmenliği
2 Agabek Durdibayev ÖZBEKİSTAN Fen Bilgisi Öğretmenliği
3 Kadirbergen Kabulov ÖZBEKİSTAN Fen Bilgisi Öğretmenliği
4 NURHAYAT GÜRBÜZ ALMANYA Fen Bilgisi Öğretmenliği
5 Meltem Korkut ALMANYA Fen Bilgisi Öğretmenliği
1 SHAGELDİ OSMANOW TÜRKMENİSTAN Okul Öncesi Öğretmenliği
2 Cahan Amandurdıyeva TÜRKMENİSTAN Okul Öncesi Öğretmenliği
1 Timurbek Adambayev ÖZBEKİSTAN Sınıf Öğretmenliği
2 JELIL GURBANGYLYJOV TÜRKMENİSTAN Sınıf Öğretmenliği
3 Şirin Avezbayeva TÜRKMENİSTAN Sınıf Öğretmenliği

                                                  FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ

 

1 manahel alatwanı YEMEN Tarih
2 Mariam Mohamed MISIR Tarih
3 ORAZMUHAMMET BAYRAMOV TÜRKMENİSTAN Tarih
4 JEMILA GURBANGELDIYEVA TÜRKMENİSTAN Tarih
5 DUNYAGÖZEL SUHANBERDIYEVA TÜRKMENİSTAN Tarih
1 Samaa Al-Tekreeti IRAK Türk Dili ve Edebiyatı

                                İKTİSADİ VE İDARİ VİLİMLER FAKÜLTESİ

 

1 EMADALDEEN ALSALAHI YEMEN İktisat
2 ABDIFITAH MOHAMED DAHIR SOMALİ İktisat
3 MOHAMED ABAS HASAN SOMALİ İktisat
4 Joshgun Saburov ÖZBEKİSTAN İktisat
5 Mahmoud Rashed MISIR İktisat
6 AHMED ELSAYED MISIR İktisat
7 rama jbara SURİYE İktisat
8 MOAID FARMAN SURİYE İktisat
1 Mohammed Alshebaany YEMEN İktisat (İÖ)
1 Hüseyin Esmer TÜRKİYE İşletme
2 MOHAMMED NASSER HUSSEİN ALGHBLY YEMEN İşletme
3 ABDISHAKUR MOHAMED WARSAME SOMALİ İşletme
4 naima ahmed ali SOMALİ İşletme
5 Nadira Halilayeva ÖZBEKİSTAN İşletme
6 OMAR SAADOON IRAK İşletme
7 AGSIN QURBANOV AZERBAYCAN İşletme
8 MOHAMED WAJIH MUHARAM SURİYE İşletme
1 AKIF ALIYEV AZERBAYCAN İşletme (İÖ)
2 ALİ MİRAZLİYEV AZERBAYCAN İşletme (İÖ)
3 ALLAMYRAT GYLYCHDURDYYEV TÜRKMENİSTAN İşletme (İÖ)

                                                         İLAHİYAT FAKÜLTESİ

 

1 marwah ALNAMRAWI IRAK İlahiyat

                                                          MESLEK YÜKSEKOKULU

 

1 MOHAMED ABDINASIR ABDALLA SOMALİ Bilgisayar Programcılığı
2 Kadyrbek Halilayev ÖZBEKİSTAN Bilgisayar Programcılığı

                                             MÜHENDİSLİK - MİMARLIK FAKÜLTESİ

 

1 Anser Pashaliev KIRGIZİSTAN Elektrik-Elektronik Mühendisliği
2 Alaa Shhatha SURİYE Elektrik-Elektronik Mühendisliği
3 mohammed fadhl YEMEN Elektrik-Elektronik Mühendisliği
4 IKHWAN KAJA TAYLAND Elektrik-Elektronik Mühendisliği
1 Batyr Nurov TÜRKMENİSTAN İnşaat Mühendisliği
2 ASEM MAAODHAH YEMEN İnşaat Mühendisliği
3 Ebrahim Alnaamani YEMEN İnşaat Mühendisliği
4 Salah Yahya YEMEN İnşaat Mühendisliği
1 İSMAYIL ASADOV AZERBAYCAN İnşaat Mühendisliği (İÖ)
2 GHAZİ ALMESHREF SURİYE İnşaat Mühendisliği (İÖ)
3 ASSAF ALMOSHREF SURİYE İnşaat Mühendisliği (İÖ)
4 HUSSAM SALEH MOHAMED HUSSEIN SURİYE İnşaat Mühendisliği (İÖ)
5 JAWAD ACHKAR SURİYE İnşaat Mühendisliği (İÖ)
1 DOVLET REYİMOV TÜRKMENİSTAN Makine Mühendisliği
2 omran shelleh SURİYE Makine Mühendisliği
3 DANNY UTHMAN PHİRİ ZAMBİA Makine Mühendisliği
4 MUHAMMAD JUNAID KASHIF PAKİSTAN Makine Mühendisliği
5 Badal Guliyev AZERBAYCAN Makine Mühendisliği
6 OMAR ALSRMENE SURİYE Makine Mühendisliği
1 zakaria najjar SURİYE Makine Mühendisliği (İÖ)
2 FARHAD EYVAZOV AZERBAYCAN Makine Mühendisliği (İÖ)
3 HUSSEİN ABDULLAH SURİYE Makine Mühendisliği (İÖ)
4 halil resho SURİYE Makine Mühendisliği (İÖ)
5 MUSTAFA ALSARMA SURİYE Makine Mühendisliği (İÖ)
1 SÜLEYMAN ILLENOV TÜRKMENİSTAN Mimarlık
2 Soltanmyrat ILLENOV TÜRKMENİSTAN Mimarlık
1 muataz karmo SURİYE Şehir ve Bölge Planlama

                                                       SAĞLIK YÜKSEKOKULU,

 

1 SALMAN MOHAMED AHMED SOMALİ Hemşirelik
2 farhia jimale SOMALİ Hemşirelik
3 AMRO DALA ALİ IRAK Hemşirelik
4 OMAR QOJA IRAK Hemşirelik
5 Murad Chakhalov RUSYA Hemşirelik
6 Ahmad Sadriev RUSYA Hemşirelik
7 ilimdar axmedov AZERBAYCAN Hemşirelik